Bon Jovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na najbolji forum o Bon Jovi!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta mislite o grupi Bon Jovi?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*Maja*
Admin
*Maja*


Ženski
Broj poruka : 77
Godina : 29
Lokacija : Sremska Mitrovica
Poso/dokolice : ...
Raspoloženje : Happy
Datum upisa : 02.11.2008

Šta mislite o grupi Bon Jovi? Empty
PočaljiNaslov: Šta mislite o grupi Bon Jovi?   Šta mislite o grupi Bon Jovi? EmptyČet Nov 13, 2008 7:15 am

Ovo sam skinula s nekog sajta...

Zanima me sta mislite o grupi Bon Jovi.Meni su super, tj obozavam ih i kao ljude i kao muzicare, posebno frontmena Jona. Meni se cini da super sviraju, a opet ih ne prate tracevi, to mi se svidja. Ako znate neke zanimljivosti o njima pisite!!

Sto se mene tice neznam ih dobro, znam par dobrih pesama koje su mi drage.
Dobra je grupa

ooo doro pjeva a super izgleda najbolja mi je ona please forgive me

Grupa ima extra pesme. Bon Jovi je dobar, Richie Sambora u gitaru je odlican. "Runaway" i "You Give Love a Bad Name" su najveci hitovi. I "Bad Medicine". I "Bed of Roses"...

Odlichan muzichar...Volim njegove pesme.....a i njega Embarassed

ja sam djete osamdesetih trebam li sta vise reci
jos uvijek ih obozavam jedina je razlika sto nemam postera na zidovima vise

Odlicna grupa. Svidja mi se sto vole da sksperimentisu u muzici.
Jos nisam bio na zurci, a da na istoj nisam cuo "Runaway".
I novi album im je odlican.

Obozavam ih! Very Happy
Bas sam juce pricala kako bih volela da odrze koncert u Bg-u...

Znaci dogovoreno. Moramo ih dovuci ovamo pa svi skupa palimo na njihov koncert ima da bude LUMPERAJ!!

Bon Jovi....jedan od najboljih rock izvodjaca ikad.....Kao i vecina izvodjaca koji su zapoceli svoju karijeru u osamdesetim u tim godinama su imali i najvecu popularnost....cini mi se da nije imao vecu popularnost.Sto se tice danasnjeg vremena,on je jedan od retkih izvodjaca koji je uspeo da se vrati na scenu,sa istim glasom,i nepromenjenim izgledom,znaci da covek i dan danas pravi dobre pesme,cuo sam da ce ove godine izaci novi album.
Moje omiljene pesme od pomenutog izvodjaca su:Bad medicine,Blaze of Glory,Have a nice day,I will always love you,In these arms,It's my life,Keep the faith,Living on a prayer,One wild night,Complicated,Runaway,Thank you for lovin' me,You give love a bad name,Last cigarete.....

Livin`On A Prayer je kraljevska pjesma... kad je cujem najezim se...
Halfway there! Very Happy

Bon Jovi je moj prvi dodir sa rock muzikom... i bend zbog kog sam i pochela da lsusham rock uopshte... obozavam ih!
pesme kao shto su runaway, one wild night, livin' on a prayer, blaze of glory, bed of roses, it's my life, thank you for loving me, two story town, mystery train... ma ima ih previshe! Cool

itd...


A ŠTA VI MISLITE O GRUPI BON JOVI??? Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
https://bon-jovi4you.ace.st
*Maki*

*Maki*


Ženski
Broj poruka : 5
Godina : 33
Lokacija : Novi Sad
Poso/dokolice : hm...
Datum upisa : 18.01.2009

Šta mislite o grupi Bon Jovi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o grupi Bon Jovi?   Šta mislite o grupi Bon Jovi? EmptyUto Jan 20, 2009 2:09 am

....Hm....Ja ih obozavam...Ali tachnije ono shto su nekada bili...One stare pesme....vecinu si ih nabrojala...ali ima prelepih za koje malo ko zna...Ja ga mozda slusham nekih 6 godina...nikada neshto preterano ali divni su mi...
Nema njihove balade uz koju cesh ostati ravnodushan ..Always,za mene pesma jedna od najboljih shto su ikada snimili....xD
Nazad na vrh Ići dole
*Maja*
Admin
*Maja*


Ženski
Broj poruka : 77
Godina : 29
Lokacija : Sremska Mitrovica
Poso/dokolice : ...
Raspoloženje : Happy
Datum upisa : 02.11.2008

Šta mislite o grupi Bon Jovi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o grupi Bon Jovi?   Šta mislite o grupi Bon Jovi? EmptyUto Jan 20, 2009 6:41 am

meni su najbolje Always; Bed of roses itd. (od balada), a od ostalih najvise volim It's my life
Nazad na vrh Ići dole
https://bon-jovi4you.ace.st
Sponsored content





Šta mislite o grupi Bon Jovi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o grupi Bon Jovi?   Šta mislite o grupi Bon Jovi? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta mislite o grupi Bon Jovi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bon Jovi :: Bon Jovi uopsteno :: Pričaonica...Bon Jovi-
Skoči na: